Drita te pasme te Volswagen Golf 7 komplet

Shitet nga: Besmir 30 Gsh 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes dritat e pasme komplet te golf 7 origjinale te fabrikes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim