Drite Xenon Bosch

Shitet nga: Ardi 21 Gsh 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shitet drita Xenon e firmes Bosch origjinal e pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim