Fara LED-XENON per vw POLO 2010-2014 BOJ NDRRIME

Shitet nga: polo 13 Jan 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shiten fara shum pak te perdorta,te rujtne,e djathta ka grrith te let,prodhim taiwanez
Boj ndrrime me telefon ose me ore tmire
kontaktoni 049-132-896
amsall
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim