Fara dhe shtopa per volkswagen

Shitet nga: SOKOL 15 Pri 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes fara dhe shtopa per volkswagen te gjitha cmimet jane te volitshme dha jane te cekura ne fotografi

049698830
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim