Fara

Shitet nga: iridon 13 Mar 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
fara per golf 3 shum te rujt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim