Fellne 17" per OPEL

Shitet nga: besi 30 Jan 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shiten fellne 17" per opell me 4 shtrafa gumat nuk bojn qmimi 250€.

045-61-61-81.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim