Foli (ngjyrosje ne kontakt me uje)

Shitet nga: Sunaj 09 Sht 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Folija asht prodhim Anglez kjo lloj folije behet ne ngyr ne kontakt me ujin pasi ti hedhesh aktivator. Shesim foli gjithashtu edhe bejm sherbim(punojm).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim