Golf 5 GTI branici Golf 6 R20 branici predni zad

Shitet nga: Filip 07 Krr 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Prodajem novi GTI i R20 Branici za golf 5 i golf 6
Imamo servis za elektrika vo SKOPJE SHKUP

0038978290679 VIBERProdavam cisto novi stepeni pragovi skala za bmw i mercedes dzipovi
Cena povolna

xenon d1s d2s d3s h1 h7 h3 h4
OSRAM PHILIPS

0038978290679 VIBER

Skopje SKHUPNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim