Golf 6 R-line mbrojtsi i pare

Shitet nga: Gazi 02 Pri 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
mbrojtsi i pare R-line
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim