Golf 7 Body Kit farat led

Shitet nga: Filip 20 Nën 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Dyqan auto luksoze ndodhet në Shkup, Maqedoni në kopshtin zoologjik
Ne kemi të gjitha llojet e bumpers akordim mjegulles akull dhe në fund kapak kusarëve si AMG M - paket S -line R -line për automjetet e mëposhtme Mercedes audi VW BMW
Ne kemi të reja dhe origjinale pragjet tipike X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 G GL GLK ML W164 W166 Range Rover Sport , etj
tela dhe Viber 0038978290679

Prodajem cisto novi stepeni pragovi skali za bmw mercedes audi VW honda toyota range rover kia dzipovi
Lokacija skopje kaj Zoo park
Firma autolux
Cena povolna

xenon d1s d2s d3s h1 h7 h3 h4
OSRAM PHILIPS


0038978290679 VIBER www.autolux.mk
https://www.facebook.com/autoluxskopje/?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim