KRILL per Golf 2 GTI

Shitet nga: Alban 12 Nën 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes krillen per golf 2 GTI , ngjyra e teget , qmimi i volitshem , kontakti - 045-803-634
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim