Kamera per Kerr dhe gps

Shitet nga: petrit 04 Dhj 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR   85 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Kamera dhe gps NE 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim