Karrika per golf 4

Shitet nga: golf 28 Mar 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes karrika per golf gjendja e tyre eshte e mir jan me nxemje karrit jon krejt komplet bojn edhe nvetura tjera shiten me qmim te arsyshem 40 per qmim mund te diskutohet nr:044510266
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim