Karrikat dhe Tepacirat per Audi A6 2008

Shitet nga: Lavdim 15 Maj 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes karrikat dhe tepacirat shtof , te modelit variant viti 2008. Shum te rujtne me airbega komplet ne funksion .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim