Kia Sportage pragovi aluminiumski pragat d1s

Shitet nga: Filip 17 Tet 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive

Dyqan auto luksoze ndodhet në Shkup, Maqedoni në kopshtin zoologjik
Ne kemi të gjitha llojet e bumpers akordim mjegulles akull dhe në fund kapak kusarëve si AMG M - paket S -line R -line për automjetet e mëposhtme Mercedes audi VW BMW
Ne kemi të reja dhe origjinale pragjet tipike X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 G GL GLK ML W164 W166 Range Rover Sport , etj
tela dhe Viber 0038978290679Auto lux se naogja nasprotiv zooloska gradina vo Skopje...raspolagame so site tipovi na pragovi za dzipovi od 2005 nagore
tuning branici stopovi farovi xenon svetla krovni kuferi.
Se na edno mesto

+38978290679 Viber
Imamo sve vrste na pragove M-packet branici i slicno
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim