Kuk per passat 4

Shitet nga: blerim 12 Shk 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes kuk per pasat 4 te vitit 99 dej vitin 2004
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim