Led logo AUDI

Shitet nga: Niki 21 Maj 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
VIBER 049 182 534
SHITEN 2 LED LOGO PER AUDI per DYER.
Montohen shum leht.
2 copa - 15€


tag;audi bmw mercedes opel vw seat makina vetura banesa drita qera shitet nderrohet nderrim lled lleda led leda drita led led logo


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim