Mbrojtsi per bmw 5 m

Shitet nga: Gazi 11 Pri 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
mbrojtsi i pare dhe mrapa m paket
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim