Mercedes AMG delovi branici farovi stopovi D1S c

Shitet nga: Filip 19 Gsh 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Dyqan auto luksoze ndodhet në Shkup, Maqedoni në kopshtin zoologjik
Ne kemi të gjitha llojet e bumpers akordim mjegulles akull dhe në fund kapak kusarëve si AMG M - paket S -line R -line për automjetet e mëposhtme Mercedes audi VW BMW
Ne kemi të reja dhe origjinale pragjet tipike X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 G GL GLK ML W164 W166 Range Rover Sport , etj www.autolux.mk https://www.facebook.com/autoluxskopje/?ref=hl
tela dhe Viber 0038978290679
Prodavam sekakov tip AMG branici za c klasa e klasa s klasa
pragovi za GLK GL ML od 2005-2014

Imame servis vo Skopje moze da me kontaktirate na Viber 0038978290679
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim