Mercedes Cclass AMG W204 paket maska branik d1s

Shitet nga: Filip 16 Tet 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Dyqan auto luksoze ndodhet në Shkup, Maqedoni Lokacija: AUTOKOMANDA BUL.ALEKSANDAR MAKEDONSKI 1 A
Ne kemi të gjitha llojet e bumpers akordim mjegulles akull dhe në fund kapak kusarëve si AMG M - paket S -line R -line për automjetet e mëposhtme Mercedes audi VW BMW
Ne kemi të reja dhe origjinale pragjet tipike X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 G GL GLK ML W164 W166 Range Rover Sport , etj
tela dhe Viber 0038978290679

Autolux magazin se nalazi u Skopje
raspolaga so sekakov tip na branike farove stopove za bmw audi mercedes i VW
Imamo aluminiumske pragovi originalni za za ML GL GLK G klasa....X1..x5 x6
range rover sport kia sportage

+38978290679 VIBER www.autolux.mk
https://www.facebook.com/autoluxskopje/?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim