Mercedes S63 S65 AMG BODY KIT branik d1s

Shitet nga: Filip 20 Nën 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive

Dyqan auto luksoze ndodhet në Shkup, Maqedoni Lokacija: AUTOKOMANDA BUL.ALEKSANDAR MAKEDONSKI 1 A
Ne kemi të gjitha llojet e bumpers akordim mjegulles akull dhe në fund kapak kusarëve si AMG M - paket S -line R -line për automjetet e mëposhtme Mercedes audi VW BMW
Ne kemi të reja dhe origjinale pragjet tipike X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 G GL GLK ML W164 W166 Range Rover Sport , etj
tela dhe Viber 0038978290679

Prodajem sve vrste AMG BRANIKE pragove stopove farove za auta nad 2002god
Autolux je firma koja se nalazi vo Skopje kaj Zoo park
Imamo sve vste m-packet branike za sve auto

0038978290679 VIBER

WWW.AUTOLUX.MK

https://www.facebook.com/profile.php?id=218054468362760&ref=ts&fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim