Mercedes s class AMG s63 paket maska branik d1s

Shitet nga: Filip 20 Nën 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Autolux magazin se nalazi u Skopje
raspolaga so sekakov tip na branike farove stopove za bmw audi mercedes i VW
Imamo aluminiumske pragovi originalni za za ML GL GLK G klasa....X1..x5 x6
range rover sport kia sportage
Lokacija: AUTOKOMANDA BUL.ALEKSANDAR MAKEDONSKI 1 A

+38978290679 VIBER

www.autolux.mk

https://www.facebook.com/autoluxskopje/?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim