Metrazhe tapiceri auto

Shitet nga: ATS Group 28 Nën 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Copa per tapicerin e makinave ! Copa tavani me shume lloj ngjyrash .
shitje me shumice dhe pakice per tapicier . copa me push dhe pike !
Cmime konkuruese ne treg
Cel: +355697555290/+355696520427
Viber/Whats'ap
Ndodhemi ne Shqiperi- Fier
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim