Ngjesim Folija per vetura (bojm gjamat e zi )

Shitet nga: genci 24 Krr 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Punojmë folia te lloj llojshme per qfardo automjeti.Bejme errësimin e xhamave prej 25% deri ne 100%,te zi te automjeteve,shtepive dhe lokaleve po ashtu ngjesim lleda te veturave drita xenon bajm edhe lidhjen e muzikave etj gjendemi ne magjestralen prishtin-gilan ju mirpresum 049 838 139 ose 045 696 656
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim