PLASTI DIP® GOMË E LËNGSHME

Shitet nga: Meto 29 Shk 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Goma e lëngshme praktike në formë të sprejit apo ngjyrës është zgjedhja e vertetë gjithmonë atëher kur keni nevoj për mbrojtje, gomim apo lyerje.

Plasti Dip® GOMË E LËNGSHME
Ne formë të sperjit apo ngjyrës - gjithmon impresionon me shumellojshmeri

• Lyerje me gomë të lëngshme multifunksionale, lyerje me zhytje, ngjyrosje apo sperkatje me sprej
• Shtresa gomike është rezistente ndaj abrazionit, kushteve klimatike, rrezeve UV por edhe largohet, nuk përmban silikon
• Pas tharjes është vazhdimisht elastik dhe pa erë
• Largohet
• Në kombinim me Plasti Dip® bazen themelore, mundësohet vulosja permanente në zonën e aplikuar.
• Shtresë mbrojtëse për vendet kritike
• Tretet dhe është i përshtatshëm për llakim

Plasti Dip® goma e lëngshme mbron, gomon, shtreson, shtyp, riparon, restauron, fikson dhe ka efekt joreshqitës. Edhe në kushtet me ekstreme e ruan fleksibilitetin e vet të lartë. Plasti Dip® goma e lëngshme nuk thehet as dëmtohet. Është rezistent ndaj lagështis, abrazionit, acideve, kripërave dhe një numrit të madh të kemikaleve. Mbyll metal, dru, qelq, beton, gome, pëlhurë, kërp, karbonat, fiberglas, lesh xhami etj.

Plasti Dip® GOMË E LËNGSHME 400 ml - 16.95 euro
Plasti Dip® Spray mbajtës Max llak - 5.66 euro

Çmimet EXW Skopje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim