PLASTI DIP® SPREJ NEONI

Shitet nga: Meto 29 Shk 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18,6 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Dhuroni një trendi Plasti Dip® neon pamje proektit tuaj.

PLASTI DIP® SPREJ NEONI

Futni kolorit modern në proektin tuaj me Plasti Dip® sprejet në ngjyra neon.

Ngjyrat e freskëta neon janë posaqërisht përshtypëse, të lehta për aplikim dhe të përshtatshme për aplikime të ndryshme dhe industri të ndryshme, prej industrisë automobilistike e deri tek përdorimi në amvisrinë tuaj.
Shkëlqimi i tyre i lartë, shërben për shfrytëzimin e tyre në sinjalizimin e pikave të sigurisë, dhe rritjen e dukshmërisë.

Plasti Dip® goma e lëngshme në ngjyra neoni mbron, gomon, vulos, shënon dhe është antirrëshqitës.
Përveç fleksibilitetit të pabesueshëm, Plasti Dip® sprejet neon janë rezistetnt ndaj lagështisë, acideve, kripërave dhe pëlhurave të shumta.

PLASTI DIP® SPREJ NEONI 400 ml - 18.60 euro
Plasti Dip® Spray mbajtës Max llak - 5.66 euro

Çmimet EXW Skopje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim