PLASTI DIP® SPREJ PËR EFEKTE

Shitet nga: Meto 29 Shk 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18,6 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Jepni një ndriçim special metalik me Plasti Dip® kryeveprës tuaj.

PLASTI DIP® SPREJ PËR EFEKT METALIK

Plasti Dip® goma e lëngshme me efekt metalik është në dispozicion dhe në formë të sprejit,dhe është freskim i mirë mat i pamjes, i arritur me produktin Plasti Dip® gomë e lëngshme. Sprejin mund ta aplikoni në cilën do lloj sipërfaqe që veqse e përmban Plasti Dip® gomën e lëngshme që të fitoni efekt të ndritshëm dhe metalik.
Pa dallim se cilën metod do ta zgjidhni rezultatet mbreslënëse janë gjithmon të garantuara.

PLASTI DIP® SPREJ PËR EFEKT METALIK 400 ml - 18.60 euro
Plasti Dip® Spray mbajtës Max llak - 5.66 euro

Çmimet EXW Skopje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim