PRAGOVI STEPENI ZA BMW x3 X5 X6 D1s pragat

Shitet nga: Filip 20 Nën 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive


Dyqan auto luksoze ndodhet në Shkup, Maqedoni Lokacija: AUTOKOMANDA BUL.ALEKSANDAR MAKEDONSKI 1 A
Ne kemi të gjitha llojet e bumpers akordim mjegulles akull dhe në fund kapak kusarëve si AMG M - paket S -line R -line për automjetet e mëposhtme Mercedes audi VW BMW
Ne kemi të reja dhe origjinale pragjet tipike X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 G GL GLK ML W164 W166 Range Rover Sport , etj
tela dhe Viber 0038978290679

Prodajem cisto novi stepeni pragovi skali za bmw mercedes audi VW honda toyota range rover kia dzipovi
L Lokacija: AUTOKOMANDA BUL.ALEKSANDAR MAKEDONSKI 1 A
Firma autolux
Cena povolna

xenon d1s d2s d3s h1 h7 h3 h4
OSRAM PHILIPS


0038978290679 VIBER

Skopje SKHUP www.autolux.mk
https://www.facebook.com/autoluxskopje/?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim