PRAGOVI STEPENI ZA BMW x3 X5 X6 MERCEDES ML GL

Shitet nga: Filip 07 Krr 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive

Dyqan auto luksoze ndodhet në Shkup, Maqedoni në kopshtin zoologjik
Ne kemi të gjitha llojet e bumpers akordim mjegulles akull dhe në fund kapak kusarëve si AMG M - paket S -line R -line për automjetet e mëposhtme Mercedes audi VW BMW
Ne kemi të reja dhe origjinale pragjet tipike X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 G GL GLK ML W164 W166 Range Rover Sport , etj
tela dhe Viber 0038978290679Prodavam cisto novi stepeni pragovi skali za bmw i mercedes dzipovi
Cena povolna

xenon d1s d2s d3s h1 h7 h3 h4
OSRAM PHILIPS

https://www.facebook.com/profile.php?id=218054468362760&ref=ts&fref=ts
www.autolux.mk
0038978290679 VIBER


Skopje SKHUP
www.autolux.mk

https://www.facebook.com/autoluxskopje/?ref=hl


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim