Paisje per fitnes

Shitet nga: naim 28 Shk 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
paisjeper fitnes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim