Pajisje Per Tuning te Gjitha Llojet e veturave

Shitet nga: tuning 29 Shk 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
jan te reja jo te perdorura,
teknologjis se fundit
Pajisja kryen leximin e remap fajlit edhe instalimin,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim