Pedale per autoshkoll

Shitet nga: Nexh 21 Shk 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shiten pedale per auto shkoll jan te ardhura nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim