Plasti Dip® FOLI PËR DISQE

Shitet nga: Meto 29 Shk 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Dhuroni disqeve tuaj dizajn individual dhe modern

4 doza Plasti Dip® foli për disqe, përfshir edhe shabllonet.

Plasti Dip® FOLI PËR DISQE
Folia e lëngshme për disqe është e qëndrueshme, ujërezistente dhe mund ta largoni kur do që të dëshironi.

Plasti Dip® folia për disqe aplikohet thjeshtë,adaptohet lehtë në dëshirat për individualizim dhe është e plotësuar me veti mbrojtëse.

Pas përdorimit të Plasti Dip® folisë, disqet fitojnë një pamje mat unike dhe trendi, dhe mbrojtje plotsuese nga kripa dhe gërvishtjet.

Folia gjithashtu është e përshtatshme për mbulimin dhe laminimin e dëmtimeve të mëparshme të disqeve. Plasti Dip® folia siguron shtesë edhe “lotus efekt“ për rrëshqitjen e ujit mbi sipërfaqen e disqeve.

Produkt i dobishëm me aplikim inovativ.
Për dallim nga folit klasike për disqe, Plasti Dip® folia është në formë të sprejit dhe me anë të spërkatjes në disk të pastërta, aplikohet lehtë dhe shpejt, thahet për 1 orë. Përparësia e vetme është se pamja e re e disqeve tuaja mund të zgjasë përgjithmon,por edhe sa herë që të doni ju mund ti largoni ata nga disqet tuaja lehtë, thjeshtë dhe shpejt.

Plasti Dip® FOLI PËR DISQE set = 4x400ml - 60 euro
Plasti Dip® Spray mbajtës Max llak - 5.66 euro

Çmimet EXW Skopje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim