QANT PER PIKNIK DHE SPORT -AUDI-

Shitet nga: BENZ Dje 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
SHES QANTEN PER SPORT APO PIKNIK ORIGJINAL ,AUDI SPORT, E RE PA PERDOR
E BLER NE GJERMANI

QANT E HOLLE QE PALOHET MASAT 40X30 CM SA NJE QANTE STANDARTE E SHKOLLES
NGJYRA E ZEZ MATERIALI POLYESTER QANTA SHUME E LEHT DHE PRAKTIKE PER QDO SPORT ESHT E RE ME TIKET SHIHNE NE FOTO..


044911160Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim