Qante Mercedesi

Shitet nga: ARTONI 09 Krr 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Qanta eshte e firmes Mercedes Origjinale.. e ardhur direkt nga fabrika e Mercedesit..
kjo qante eshte vetem per Marakli, dhe njerez qe ja dine rendesine Emrit Mercedes.

info 044185137 viber
049185137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim