RPM tachometer

Shitet nga: Gentrit 02 Maj 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
SHitet RPM 0-8000 Carbon per vetura benzin e posa ardhur nga Zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim