Radio Per Toyota rav 4 2007 Radio Per Ford galxy

Shitet nga: valdet 15 Dhj 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Jam i inetersuar te Blej Radio Per Toyota rav 4 viti 2007
dhe Radio per Ford Galaxy , Radio te jet me tuch scren dhe Funksjonale

Jam i interesuar te blej Bagazh per kulem te Ford galaxy me mbajtsa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim