SHKREBZA.PORSCHE,FERRARI,BUGATI,LAMBORGINI

Shitet nga: Bmw 11 Jan 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR   8 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
SHES 4.SHKREBZA TE REJA ME KUTI SHKREBZAT JANE ME LOGO TE GRAVUME
TE VETURAVE SPORTIVE FERRARI,LAMBORGINI,BUGATI DHE ,PORSCHE,

MARKA KANTAI ORIGJINAL TE BLEME NE ANGLI SHKREBZA SHUME TE BUKURA PER VETURA, ZYRE, VITRINA,ETJ
MATERIALI METAL MESING

SHKREBZAT JANE THATA PA GAS DUHET ME I MBUSH

QMIMI,8.EURO COPA,, KOMPLET 30 EURO


BMW,A,S,D,F,G,H,J,K,,L,P,O,I,U,,Y,T,R,E,W,Q,Z,X,C,V,B,N,M,ORA,ORA DHE STOLI,BIZHUTERI,ARGJEND,
SINGJIR,SINXHIR,UNAZA,RRETH,QAFORE,FOSSIL,DIESEL,POLICE,ESPRIT,AP,ROLEX,TISSOT,
TELEFON,TELEFONA,MOBIL,MOBILA,IPHON,IPHONE,HTC,LG,SAMSUNG,SAMSUNG GALAXY,
ERICSON,FOTOAPARAT,NIKON,CANON,OLYMPUS,TV,SAMSUNG,PANASONIC,PHILIPS,GRUNDIG
VETURA,AUDI,BMW,FORD,OPEL,SEAT,SKODA,MERCEDES,VW,GOLF,POLO,PASSAT,TOURAN,
TOUAREG,MAZDA,NISSAN,TOYOTA,RENAULT,CITROEN,PEUGEOT,MAKINA DHE MJETE TE GJITHA KATEGORIT,VESHJE MBATHJE DHE STOLIME,QELS,QELESA,ALARM,BOSCH,MAKITA,DEWALT
TE TJERA,SPORT DHE REKREACION,ETJ,QELES,QELESA,ORE DHE STOLI,JAGUAR,LAND ROVER
RANGE ROVER,KIA,HYUNDAI,BMW X3,X5,X6,MECEDES ML,AMG,BRABUS,JAGUAR
A,S,D,F,G,H,J,K,,L,P,O,I,U,,Y,T,R,E,W,Q,Z,X,C,V,B,N,M,ORA,ORA DHE STOLI,BIZHUTERI,ARGJEND,
SINGJIR,SINXHIR,UNAZA,RRETH,QAFORE,FOSSIL,DIESEL,POLICE,ESPRIT,AP,ROLEX,TISSOT,
FOSSIL,SEIKO,CERTINA,CITIZEN,JACQUES LEMANS,RADO,BREITLING,HUBLOT,JAEGER LE COULTRE
MERCEDES,FERRARI,AUDEMARS PIGUET,PHATEK PHILPE,LONGINES,ZENITH,BOSS
TELEFON,TELEFONA,MOBIL,MOBILA,IPHON,IPHONE,HTC,LG,SAMSUNG,SAMSUNG GALAXY,
SONY,KULET,KULETA,DIESEL,POLICE,CROSS,HERMES,LOUIS VUITON,SYZE,SYZA,ARMANI
ERICSON,FOTOAPARAT,NIKON,CANON,OLYMPUS,TV,SAMSUNG,PANASONIC,PHILIPS,GRUNDIG
VETURA,AUDI,BMW,FORD,OPEL,SEAT,SKODA,MERCEDES,VW,GOLF,POLO,PASSAT,TOURAN,
NISSAN,TOYOTA,MITSUBISHI,KIA,LAND ROVER,RANGE ROVER,ROVER,MAZDA,FIAT,ALFA ROMEO
TE TJERA,FESTINA ,SPORT DHE REKREACION,ETJ,SYZA,SYZE,KULETA.KULET.ORË DHE STOLI
POLICE QANTA,FASHION,TREND,BRAND,VARRSE,MBAJTSE,RRYP,RRYPA,RRYPI,JAGUAR,
BMW,X3,X5,X6 316,318,320,325,330,520,525,530,GT,MERCEDES BENZ,CLS,AMG,CLK,TE TJERA
SHPIA,SHTËPI,SHTËPIJA,SHTEPI,BANES,BANESA,SENDE PËR KOLEKCIONIM,TË TJERA,BOSH
BOSCH,AKSESOR,TË GJITHA KATEGORIT,SHËRBIME,ZYRE,PAISJE PËR ZYRE,INVERTARË,INVERTAR
KUZHINA,TAVOLIN,TAVOLINA,KOMOD,KOMODA, TRYEZ ,TRYEZA,PUNË,MAKINA DHE MJETE.
PEUGEOT,PEZHO,RENAULT,CITROEN,KULET,KULETA,QANTA,PORTOFOL
SONY ERICSON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim