Shes Biqikleten

Shitet nga: Rr 16 Shk 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shitet biqikleta e sapo ardhur nga danimarka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim