Shes Biqikleten

Shitet nga: Rr 16 Shk 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes biqikleten ne gjendje te rregullt e sapo ardhur nga danimarka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim