Shes dria per te kamt qe bojn drit

Shitet nga: Kastriot 17 Mar 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes dritat per te kamt jon shum tmira te kalterta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim