Shes kaqketen per bicikell

Shitet nga: Redon 12 Mar 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Kaqketa osht shum pak e perdorun dhe shum e mire dhe shum e ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim