Shes kaqketen per bicikell

Shitet nga: Redon 04 Mar 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes kaqketen per bicikell eshte shume e mire dhe shum e ruajtun e sapo ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim