Shes karrikat per vw golf 3 cabriolet

Shitet nga: labinot 04 Shk 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes karrikat per vw golf 3 cabriolet t pa perdora si dhe tepacirat mbrapa dhe mbulesen dhe rrjeten t pa perdorura jon.
shes me nje qmim shum t arsyshem per ma lir mes thirrni
viber+38649186825
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim