Shiten Te gjitha TE SA PO ARDHURA NGA GJERMANIJA

Shitet nga: Kujta 22 Shk 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Qysh po i shiheni edhe ju vetë
Te gjithat shiten Pajisjet jan shuuume ne gjendje te Rregullte
Jan te Po Sa Ardhura nga Gjermanija

Kush eshte e - i interesuar
Mund te me kontaktoni ne keta numra
Qe po i shiheni

044 330 122

049 577 305
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim