Shitet paisjae per fitnes

Shitet nga: Flora 10 Tet 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shitet pajisja per fitnes

Shitet me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim