Stop cristal

Shitet nga: Blerim 19 Gsh 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes stopat per golf 3 te kristalt te paperdorur sic e shihni dhe fakturen jane ble 80 I shes 50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim