Thulle mbajtes Bagazhi

Shitet nga: ilir 18 Pri 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shitet mbajtesi i Bagazhit per BMW 3 COUPE, i prodhimit THULLE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim