Timon i veturës AUDI

Shitet nga: Ilir 08 Mar 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Timon multifunksional i markes Audi me komanda
Per te gjitha modelet e Audi
Q7
Q5
Q3
A3
A4
A5
A6
A8
Etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim