Tregues te presionit per vetura

Shitet nga: xxx 01 Maj 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shiten treguesit e presionit, per vetura sportive.
Qmimi 15 Euro te gjitha.

Tel: 049 / 715 - 535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim